Atlas Fallen’ın Çıkış Tarihi 3 Ay Ertelendi

Deck13 ve Focus Entertainment, Atlas Fallen’ın çıkış tarihini daha bu ayın başında ilan etmişlerdi. Artık de bir erteleme haberiyle karşımızdalar.

Deck13’ün Twitter hesabından yapılan paylaşımda; oyun severlere gösterdikleri ilgi ve sağladıkları dayanaktan ötürü teşekkür ediliyor, oyunun Pax East’te aldığı olumlu geri bildirimlerden bahsediliyor, sonrasında da husus temel sıkıntıya geliyor.

Akıllarda yer edecek bir aksiyon-RYO oyunu geliştirmek istedikleri, ilgi alımlı bir oynanış sunmayı ve büsbütün co-op oynanabilen bir oyun yapmayı amaçladıkları, maksatlarını yerine getirebilmek için de bir ölçü daha mühlete muhtaçlık duydukları söyleniyor.

Zorlu bir karar olduğunu belirttikten sonra da oyunun çıkış tarihinin 10 Ağustos olarak değiştirildiği ilan ediliyor. Bu cins erteleme duyurularından alıştığımız üzere oyun severlere gösterdikleri anlayış ve sabırdan ötürü teşekkür edilerek paylaşım noktalanmış durumda.

İlk ilan edilen tarih 16 Mayıs’tı, artık de yaklaşık 3 ay daha bekleyeceğimizi öğrenmiş olduk. Bu bekleyişin sonunda sıkıntısız bir çıkış yapar umarım.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
5 (1 Oy)