Canlı yayına dokümanlarla çıkan Erden Timur bombayı patlattı: İşte Fenerbahçe’nin verdiği teklifler

TV100’de Candaş Tolga Işık’ın programına konuk olan Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, Fenerbahçe’nin Mauro Icardi ve Nicolo Zaniolo transferinde teklif verdiğini söyledi. Timur, Zaniolo için Fenerbahçe’nin daha yüksek bir teklif verdiğini tabir etti.

İşte Timur’un açıklamaları:

“Fenerbahçe’nin Icardi ve Zaniolo için ne teklif ettiğinin dokümanları var. Edep o denli bir şeydir. Efendilikten ses etmiyoruz. Bari ses etmeyin. Bir muvaffakiyet varsa, niçin bunu kaşınıyorsunuz? Bu haberlerin nasıl çıkartıldığını biliyorum. Menajerlerle olan alakası olan beşerler yapıyor. Bir maç kaybediyoruz. Bu nasıl tesadüf olabilir? ‘Mata ile Icardi birbirine girdi, Okan Hoca ortaya girmeye çalıştı, olmadı. Erden Timur şey yaptı, Okan Hoca ile Erden Timur birbirine girdi. Otelde oyuncular içki içti, Geç geldi. O denli, bu türlü oldu.’ falan. Hepsi palavra bunların, yüzde 1 milyon palavra.

“BELGELERLE KONUŞUYORUM”

Belgelerle konuşuyorum. Fenerbahçe, Zaniolo’yu transfer etmek için bizden daha fazla para teklif etti. Bonuslarla birlikte 21 milyon euro. Bonuslar hariç 16 milyon euro. “Gerçekleşebilir bonuslarla birlikte, bizim teklifimiz 17 milyon euro olsun. Fenerbahçe’nin teklif ettiği net bonservis ile birlikte, ortamızda 1 milyon euro fark var.

“MALİYETİ 15 MİLYON EURO”

Bonusları çıktığınızda Nicolo Zaniolo’nun maliyeti Galatasaray’a 15 milyon euro. Ulaşılması kolay ve güç bonus hususları olur. Bütün hepsi olursa 29 milyon euro olur ancak olma ihtimali %10 falan.

“ULAŞILMASI SIKINTI BONUSLAR”

Bonuslarda gaye ulaşılması sıkıntı bonuslar. Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final, yarı final. Avrupa Ligi’nde yarı final, şampiyonluk + %50’sinde oynaması. Zaniolo’nun ballon d’OR’u alması üzere.

“BİZİM İÇİN EN UYGUN ORTAM OLUŞTU”

Sözleşmesinin bitmesine 1,5 sene vardı. Bournemouth ile muahede yapıldı 30 milyon euroya. Zaniolo vazgeçiyor transferden. Bunun sonucunda Roma da cephe alıyor oyuncuya. Bizim için en uygun ortam oluştu.”

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)