Çıkarıma Dayalı Macera Oyunu Lil’ Guardsman Duyuruldu

Her gün aslında onlarca yeni oyunun duyurusu yapılıyor, hepsine yetişmek mümkün değil. Lakin bazen ortalarında pek duyulmamış ve dikkat çekmesini gerektiğini düşündüğüm isimlerle karşılaşıyorum ve o vakit kendimi tutamıyorum işte sevgili Oyungezerler. Lil’ Guardsman da tam olarak bu kategoriye giren bir oyun.

Aslında oyunun grafiklerini görür görmez aklıma fevkalade eğlenceli macera oyunu Lost in Play geldi, çabucak geliştiricisi birebir mı diye baktım. Değilmiş 🙂 Lakin bir benzerlik olduğu da kesin. Mazeretle Lost in Play incelememi de şuraya bırakayım, tahminen tekrar okumak isteyen çıkar.

Lil’ Guardsman’ın geliştiricisi Hilltop Studios. Oyunu Versus Evil yayınlayacak ve PS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series ve Switch için çıkacak.

Oyunda 12 yaşındaki Lil rolünde oynayacağız ve 100’den fazla karakterin bahtına karar vereceğiz. Beşerler, elfler, goblinler, tekgözler huzurumuza çıkacak, biz de bize verdikleri karşılıklardan ve elimizdeki eşyalardan da faydalanarak onların müracaatlarını kabul yahut red edeceğiz.

Oynanış olarak Papers, Please’e benziyor, değil mi?

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)