Immortals of Aveum, Temmuz Ayında Çıkacakmış

Ascendant Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals markası altında yayınlanacak olan Immortals of Aveum hakkında bugüne kadar 2022’de The Game Awards’ta gösterilen bir dakikalik görüntü dışında rastgele bir bilgi alamamıştık. Şimdiyse ünlü sızıntıcı billbil-kun’dan dikkat cazip bir açıklama geldi ve kendisi oyunun 20 Temmuz 2023’te çıkacağını argüman etti.

billbil-kun son derece emniyetli bir isim, bu tweet’inde de “çıkabilir” yahut “duyduğum kadarıyla çıkacakmış” üzere bir lisan değil de direkt “çıkacak” demesi sahip olduğu bilgiye ne kadar güvendiğinin bir göstergesi.

Immortals of Aveum, Electronic Arts web sitesindeki sayfasına göreDead Space ve Call of Duty’nin yaratıcılarından gelen bir oyun. Sahiden de Ascendant CEO’su ve oyunun direktörü Bret Robbins son derece tanıdık bir isim, kendisini Visceral Games ve Sledgehammer Games’ten biliyoruz.

Immortals of Aveum PC, PS5 ve Xbox Series için çıkacak. Şayet billbil-kun’un bu argümanı da gerçek çıkacaksa o vakit yakın bir vakitte oyunun resmi fragmanını da görebileceğiz demektir.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)