Ogün Temizkanoğlu, Stefan Kuntz’un bir cümlesiyle çılgına döndü: Ne demek bu?

A Ulusal Ekip ile Hırvatistan, EURO 2024 Elemeleri D Kümesi 2. maçında Bursa’da karşı karşıya geldi. Ay-yıldızlı takım, çabayı 2-0 kaybederken TRT Spor’da yorumcu Ogün Temizkanoğlu, teknik yönetici Kuntz’u sert sözlerle eleştirdi.

“NE DEMEKTİR BU?”

Stefan Kuntz‘un A Ulusal Kadro’yu favori görmemesine reaksiyon gösteren Temizkanoğlu, “Milli grup teknik direktörüsün ve favori değiliz diyorsun. Ne demek bu? Birinci 20 dakikada 2-0 öne geçip içeri girmiş olsak ne olacaktı sürpriz mi olacaktı yani. Benim için olmayacaktı.” sözlerini kullandı.

Ogün Temizkanoğlu’nun yaptığı açıklamalar şöyle:

“ÇOK GERİ GİTMİŞ BİR EKİP GÖRÜYORUZ”

“Kuntz çok sempatik bir insan, Türk insanını da çok seviyor lakin bu akşamdan sonra kendisine teşekkür etmek gerekiyor. Bilhassa Portekiz maçından sonra çok daha oyun gücü yüksek bir grup beklerken çok geri gitmiş bir kadro görüyoruz.

“BİZİM LİSANIMIZI KONUŞAN BİR HOCANIN GELMESİ GEREKİYOR”

Ben de artık ahlar vahlar istemiyorum. Ben gayret görmek istiyorum, kırılgan olmayan bir kadro istiyorum. Bir gol yiyoruz büsbütün kırılıyoruz bu olmamasılazım. Gayesi olmayan bir hoca kadrosu nasıl ikna edecek onu bilmiyorum. Bizim ulusal kadromuza bizim lisanımızı konuşan bir teknik adamın gelmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)