Overwatch 2’nin Yeni Dayanak Karakteri Ortaya Çıktı

Overwatch 2’nin yeni takviye kahramanı Lifeweaver ortaya çıktı. Tayland kökenli yeni karakterimiz, mekanikleri ile pek çok oyuncunun dikkatini çekecek üzere görünüyor. Hele ki World of Warcraft oyuncusuysanız, Lifeweaver sizi daha fazla etkileyebilir.

“Ne alaka artık?” diye soranları duyuyorum yalnız bunu ben değil, Blizzard’ın kendisi söylüyor. Lifeweaver temelinde bir WoW Druid’i üzere tasarlanmış. Yani daima tabiatla etkileşim içerisinde olan bu karakterimiz “biolight” ismi verilen uhrevi bir gücü kullanacak.

  • Overwatch 2’de Yaprak Dökümü Devam Ediyor!

Yapılan açıklamaya nazaran bu biolight, Symmetra üzere karakterlerin kullandığı hardlight teknolojisinin bir alternatifi.

Lifeweaver, bu gücünü kullanarak ekip arkadaşlarının kullanabileceği bir platform oluşturabiliyor. Bu asansör gibisi platformun doruğundan güçlü halde atlayabilen Lifeweaver, zorda kalan arkadaşlarını da yanına çekebileceği bir yeteneğe sahip.

Yeni takviye karakterimiz Tree of Life isimli ultisi ile belirli bir alandaki arkadaşlarını koruyabilecek ve onlara can verebilecek. Tree of Life, karşı ekibin kırabileceği bir can barına sahip olacak.

Lifeweaver hakkındaki tüm ayrıntıları bugün öğrenebileceğiz!

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)