Redfall’un Xbox Versiyonu Başlangıçta 30 FPS Kilitli Olacak

Arkane’nin merakla beklenen yeni oyunu Redfall’un Twitter hesabından yapılan açıklama Xbox oyuncularını hem üzdü hem de sinirlendirdi. Gelecek ay çıkacak olan oyun, Xbox Series konsollarda 60 FPS Performans moduna sahip olmayacak. Bu dayanak ileriki bir vakitte oyun güncellemesiyle birlikte sunulacak.

Oyunun çıkışında Xbox versiyonu sadece Kalite moduna sahip olacak. Yani Xbox Series X sahipleri 4K 30 FPS, Xbox Series S sahipleri ise 1440p 30 FPS oynayabilecekler oyunu.

Yayınlanan tüm fragmanlarda oyun 60 FPS çalışırken Xbox sahiplerine “siz 30 FPS oynayacaksınız” demek çok büyük sorun. Üstelik bunun bir birinci parti Xbox Game Studios oyunu olduğu düşünülürse kasvetin daha büyük olduğu anlaşılabilir. Xbox sahiplerini de bu üvey evlat muamelesinden hiç de hoşlanmamış görünüyorlar yansılara bakacak olursak.

  • İlk Bakış – Redfall Oynadık

Redfall solo yahut dört şahsa kadar co-op oynanabilecek bir açık dünya FPS oyunu. Redfall’da çokça vampir avlayacağız anlayacağınız, ancak PC sahipleri vampirleri 60 FPS avlama ayrıcalığına sahip olacaklar.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)