Ses değiştirme için en yeterli ses değiştirici program ve uygulamalar

Bilgisayarda yahut telefonda sesi gerçek vakitli değiştirmek, ses değiştirici programlar sayesinde çok kolay hale geldi. İster Windows PC’de isterseniz de Android telefon yahut iPhone’da kullanabileceğiniz ses kalınlaştırma, inceltme ya da kadın/erkek sesi yapma üzere değişiklikler için kusursuz uygulamalar var. En âlâ ve fiyatsız ses değiştirme programları ve uygulamalarını bu yazıda bulabilirsiniz.

En düzgün ses değiştirici uygulamalar (Android ve iOS) 📲

“Ses tonunu değiştirmek mümkün mü?” diye soranlar için; telefonla konuşurken ses tonu değiştirme için birkaç hoş ses değiştirici uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde telefon sesinizi değiştirebilirsiniz. İşte Android ve iPhone için en uygun ve en eğlenceli ses değiştirme uygulamaları 🔽

1️⃣ Baviux Voice Changer with Effects

Baviux, Android’deki en tanınan ve kullanımı kolay ses değiştirme uygulamalarından biri. Arama esnasında sesinizi değiştirmenize müsaade vermiyor fakat sesinizi kaydedip efektler uygulayabiliyor yahut ses evraklarını içe aktarabiliyorsunuz. Zombi ve robottan uzaylıya kadar 40’tan fazla efektle kullanımı kolay. Ses belgesini kaydetmek, paylaşmak yahut zil sesi ya da bildirim tonu olarak ayarlamak da kolay. Uygulama fiyatsız fakat birtakım premium efektler için uygulama içi satın alımlar var. Reklamları izleyerek yeni efektlerin kilidini açabiliyorsunuz. Efektler ile ses değiştirici uygulama arıyorsanız, Baviux Voice Changer’ı tavsiye ederiz.

2️⃣ Live Voice Changer – Prankcall

Live Voice Changer, 11 ses efekti içermesine karşın iOS platformunda epey tanınan bir telefonla konuşurken ses değiştirici uygulaması. Canlı ses değiştirici uygulamayı indirmesi fiyatsız lakin canlı arama özellikleri uygulama içi satın alım gerektiriyor. Efektlere ek olarak, her bir efekti kişiselleştirmenize ve kulağınıza tam olarak uygun gelene kadar ince ayar yapmanıza imkan tanıyan kullanışlı ekolayzır ayarları da mevcut.

3️⃣ Call Voice Changer – IntCall

Call Voice Changer – IntCall, isminden da iddia edeceğiniz üzere bir telefon arama ses değiştirici. Arama sırasında ses perdenizi değiştirmenize ve çeşitli ses efektleri kullanmanıza imkan tanıyor. Efektleri test edebildiğiniz fiyatsız demo sürümü mevcut ve rehberinizdeki bir kişi üzerinde iki dakika fiyatsız deneme hakkınız var. Sonrasında dakika başına fiyat ödemeniz gerekiyor. Bu bağlamda abonelik seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

4️⃣ Voice Changer Plus

Voice Changer Plus, telefon aramalarında sesinizi değiştirmenizi sağlamıyor lakin ses kaydı oluşturup paylaşmanıza müsaade veriyor. Ses değiştirme uygulamasında ister konuşun, ister müzik söyleyin… Darth Vader yahut bir robot üzere çok çeşitli art plan efektleri var. Ortalarından seçim yapabileceğiniz onlarca ses var. Sesiniz hızlandırmanızı ve yavaşlatmanızı sağlayan bir özellik de mevcut. Konuşurken ses değiştirici uygulama arayanlara tavsiyemizdir.

5️⃣ Voice Changer

Voice Changer, sade kullanıcı arayüzü, çeşitli özellikleriyle dikkat çeken Android ses değiştirme efekti uygulaması. Yeni ses evrakları kaydedebilir yahut mevcut ses belgelerini içe aktarabilirsiniz. Ses evrakını yüklediğinizde, robot, uzaylı, arı ve daha birçok çeşitli ses efektleri uygulayabilirsiniz. Android için ses değiştirici uygulama, fiyatsızdır lakin reklamlar içeriyor.

6️⃣ Snapchat

Snapchat, görünüşünüzü değiştiren filtrelerle ünlü fakat görüntü kaydettikten sonra hoparlör simgesine uzun basarak erişebileceğiniz ses filtreleri de var. Uzaylı yahut robot üzere konuşmak için çeşitli seçenekler var; katiyetle denemelisiniz. Sesinizin değiştirmek için sürat değiştiricileri de kullanabilirsiniz. Görüntünüzü kaydettikten sonra filtreleri görmek için sola yahut sağa kaydırın, akabinde sesinizi ağır çekimde oynatmak için salyangoz, hızlandırmak için tavşan simgesine dokunun.

Ücretsiz ses değiştirme programları (Windows PC ve Mac) 💻

Discord, Twitch yahut diğer toplumsal ağ platformlarında konuşurken, arkadaşlarınızla sohbet ederken yahut canlı yayında ses tonu değiştirmek için bir program mı arıyorsunuz? Yanıtınız evetse, Windows PC ve Mac bilgisayar için en güzel fiyatsız ses değiştirici program listemize göz atmalısınız. İşte 2023’ün en uygun ses değiştirici programları 🔽

1️⃣ Voicemod

Voicemod, meselesiz ve süratli ses değiştirme programı olmasıyla listenin başında yer alıyor. Sesinizi bayan, çocuk, erkek, hayvan ve robot sesine dönüştürebilen program, sırf Windows bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Eğlenmek için, online oyunlarda yahut canlı yayın yaparken sesinizi değiştirmek için bu yazılımı kullanabilirsiniz.

2️⃣ Clownfish (Palyaço balığı ses değiştirici)

Clownfish Voice Changer, ses değiştirmenin en kolay, en kullanıcı dostu ve kolay yollarından biri diyebiliriz. Windows bilgisayar için fiyatsız ses değiştirici program, yazıyı sese dönüştürme, yerleşik ses çalar, VTS eklenti dayanağı, müzik çalar üzere hoş özelliklere sahip. Palyaço balığı ses değiştirici, 14 ses ortasından seçim yapmanıza müsaade veriyor.

3️⃣ VoiceMeeter

VoiceMeeter, sesi farklı hallerde düzenlemek için kullanılabilen ses karıştırıcı. Bilgisayarınızdan yahut rastgele bir uygulamadan ses ekleyebiliyorsunuz. Program, sesinizi oyunlar, farklı müzik çeşitleri, plaklar ve öteki ses tipleriyle sıkıntısız bir biçimde karıştırıyor. Profesyonel, tesirli ve ücretsiz ses değiştirme programı, sesinizi ayarlamanız için birçok ses parametresi sunuyor.

4️⃣Morph VOX

Morph VOX, sesinizi değiştirmek için kullanabileceğiniz bir öteki program. Mac ses değiştirme program, yerleşik ses ve ses efektleri ile sesinizi bayan, erkek, çocuk ve başka çeşitli seslere dönüştürmenizi sağlıyor. Ses düzenleme ve değiştirme süreçlerini hassas formda özelleştirmenizi sağlıyor. Sesinizi değiştirmek için size birçok ses parametresi sunuyor. Mac versiyonu Windows versiyonundan daha güzel.

Online ses değiştirici 🎤

Sesinizi değiştirmek, toplumsal medya uygulamalarında arkadaşlarınızla eğlenmenin şahane bir yolu olabilir. Programsız ses değiştirme yolunu arıyorsanız, internette faydalanabileceğiniz birçok site var. Birkaç süratli ve kolay adımda sesinizi değişik bir sese dönüştürebilirsiniz. İşte fiyatsız en uygun X ses değiştirici site:

1️⃣VoiceChanger.io

Önceden kaydedilmiş bir ses belgesindeki sesleri değiştirmenin yahut yeni farklı bir sesle kayıt oluşturmanın bir yolunu arıyorsanız, Voice Changer en uygun seçeneklerinizden biri. Yeni bir ses kaydı başlatmak için gereksiniminiz olan tek şey; bir mikrofon ve web tarayıcısı. Ses kaydı oturumunu tamamladıktan sonra, sesinizi bir muhteşem kahraman sinemasından bir uzaylı yahut berbat adam üzere çıkarabilecek düzinelerce ses efekti ortasından seçim yapabilirsiniz.

2️⃣ Myvoicemod

Bu çevrimiçi araçla ses kalınlaştırma dahil sesi değiştirmek birkaç tıkla mümkün. Yeni bir ses belgesi kaydetmeyi yahut mevcut bir belgeyi yüklemeyi seçebilirsiniz lakin yeni bir kayıt oturumu başlatmadan evvel bilgisayarınıza bir mikrofonun bağlı olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra, değiştirmek istediğiniz sesi kaydetmeye devam edebilirsiniz ve işiniz bittiğinde mevcut ses efektlerinden birine tıklayabilirsiniz. Efektlere tıkladığınız anda kayıt oynatılmaya başlar. Yani, değiştirdiğiniz ses kaydını indirmeden evvel dinleyebilirsiniz.

3️⃣Voice-changer

Voice-changer, sesi değiştirmek için harcamanız gereken süreyi en aza indiren kolay ve eğlenceli online site değiştirici. Belgeyi bilgisayarınızdan yüklemeniz yahut yeni kayıt oluşturmanız, akabinde efektlerden birine tıklamanız kâfi. Ses değiştirme sitesi, hudutlu sayıda ses efekti içeriyor ve ses kayıtları sırf WAV formatında kaydetmenize müsaade veriyor lakin fiyatsız olmasıyla tercih edilebilir.

4️⃣Voice Spice Recorder

Voice Spice Recorder, yeni kaydettiğiniz bir sesi yahut yazıyı sese dönüştürme özelliğiyle kaydettiğiniz sesi değiştirmenize müsaade veren  bir site. Mikrofonunuzun ses seviyesini seçmenizi, farklı efektleri uygulamanızı yahut sesi erkek sesine yahut bayan sesine çevirmek isteyip istemediğinizi seçmenize imkan tanıyan temel ses kayıt ayarları içeriyor. Sesinizi kaydettikten sonra, Kaydet düğmesine tıklayarak evraka başlık, kaydeden kişinin ismi yahut açıklama ekleyebiliyorsunuz.

Ses değiştirici mikrofon modelleri 🎙️

Ses değiştirici mikrofon kullanımı sadece eğlenceli değil, birebir vakitte çok pratik ve satın almaya karar verdiyseniz çok gerçek yerdesiniz. Ses değiştiren mikrofonlar son yıllarda tanınan hale geldi. Nevlers ve Handheld üzere mikrofonlar en çok satan profesyonel mikrofonlar ortasında.
  • NEVLERS Karaoke Bling Microphone
  • Podcast Microphone Sound Card Kit
  • Handheld Microphone Voice Changer

Sonuç olarak, ses değiştirmek için mikrofon satın almak zorunda değilsiniz. Bu rehber yazıda gerek içerik üreticilerinin işine yarayacak gerekse de telefon aramalarında cümbüş gayeli kullanılabilecek en yeterli ve fiyatsız ses değiştirme programları bulacaksınız. Bu sayede gerek Valorant, PUBG Mobile ve Discord üzere platformlarda sesinizi değiştirebilir gerekse de telefonla konuşurken ses tonunuzu inceltip kalınlaştırabilirsiniz. Hatta ses değiştirici programlar sayesinde kadın sesi yahut erkek sesi dahi çıkartabilirsiniz. Bizde bunun için Android ve iPhone için ses değiştirici uygulamalara göz attık. Ayrıyeten programsız ses değiştirici arayanlar için de profesyonel ses değiştirme aygıtları önerdik.

Ses Değiştirme Programları Oylama: 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Toplam Oy: 1166

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)