Sony PS5 Aktifliği İki Ay İçinde Gerçekleşeceği Argüman Edildi

Bir avuç State of Plays görüntüsü dışında, neredeyse iki yıldır Sony’den hiçbir ses duymadık. Marvel’s Spider-Man 2 ve Marvel’s Wolverine üzere oyunların halihazırda geliştirildiğini biliyoruz, fakat The Last of Us’ın bağımsız çok oyunculu modu hakkındaki meçhul yorumların yanı sıra, birinci taraf takımlarının geri kalanının ne yaptı hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Oyun şirketlerinin içerisinden sızdırdığı bilgilerle tanınan Jeff Grubb, Geoff Keighley’nin şu anda 8 Haziran’a sabitlenen Yaz Oyunu Şenliği öncesinde devasa bir PlayStation etkinliği olacağını tez ediyor. Açıkçası, bu, aktifliğin gerçekleşebileceği vakit için epeyce geniş bir pencere bırakıyor, fakat kabaca bir fikre sahibiz.

Büyük PlayStation 5 aktifliği 8 Haziran da başlıyor iddiası

Sızıntı haberleriyle ünlenen Grubb, daha evvel Japon teknoloji devinin düzgün gereçlerini bu şov için sakladığını belirtmişti. Hasebiyle beklentilerimiz bir epey yüksek olacak. Lakin aslında olmaması gerek zira henüz Sony’den resmi bir açıklama gelmemiş durumda.

Sony 2022 yılını rastgele bir büyük aktifliğe imza atmadan geçirmişti. Yani son neredeyse bir yıldır oyunculara yaptığı şeyler hakkında hiçbir bilgi vermedi. Münasebetiyle umarız bu haber doğrudur ve Sony’nin gelecekte oyuncuların nelerin beklediğini gösterdiği olağanüstü bir aktifliğe şahit oluruz.

Siz hangi Sony oyunlarını bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)